in-2020-norway-becomes-first-country-in-the-world-were-electric-cars-win-race-against-diesel-and-petrol-cars

Минулого вересня європейський ринок нових авто пройшов історичну межу: вперше за весь час спостереження за автомобільним ринком (та й взагалі його існування) продажі нових електрифікованих моделей (тобто, як електромобілей, так і гібридів) випередили дизельні моделі.

І ось тепер встановлено нову планку.

audi-e-tron-gt-official-shown-in-rs-e-tron-gt-prototype-form-at-start-of-total-24-hours-of-spa-2020

У Бельгії, на треку для перегонів Спа-Франкоршам, розпочався останній в цьому сезоні великий марафон на витривалість — «Total 24 Hours of Spa».

Знаєте, хто відпустив пелотон на дистанцію? Audi RS e-tron GT Prototype!

automotive-world-on-sport-engine-with-oleg-vasylevskyi-test-drive-honda-cr-v-5th-generation-hybrid-e-cvt-fwd 

У своїй п'ятій генерації Honda CR-V більше не грає у дизельні ігри: для ринку Європи варіанти силових агрегатів зведено до бензинового 1.5-літрового турбомотора та гібридної версії, що з'єднує електричний двигун із бензиновим ДВЗ.

Саме остання модификація й потрапила до нас на тест-драйв. Тож, чи правда, що гібрид здатен обходитись лише 5 літрами на 100 км пробігу?

totem-automobili-gt-electric-an-italian-totem-with-modern-electric-drivetraine

Колись давно люди утворювали спільноти, що поклонялися обраному тотему — тварині, рослині та ін. Вважалося, що тотем має магічні якості, тому він ставав предметом культу. З тих пір минуло багато років, але по суті мало що змінилося: зараз хтось вклоняється продукції Apple, хтось речам від Dolce Gabbana, а хтось класичній моделі Alfa Romeo. При чому, не просто вклоняється, а робить це з урахуванням сучасних технологій...

crossovers-bmw-ix3-and-bmw-ix5-two-steps-into-bmw-future

Мюнхен всіма силами намагається знов випередити конкурентів — цього разу за рахунок випуску на ринок одразу двох електричних кросоверів...

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-Audi-e-tron-10-countries-and-1600km-in-24 hours

2020 рік за вікном має кілька ознак — як от наявність смартфону в кишенях переважної більшості населення розвинутих країн. У автомобільному бізнесі такою ознакою є присутність на ринку цілого ряду різнопланових серійних моделей на електричній тязі. При цьому одним з головних недоліків таких транспортних засобів є досить помірний запас автономного ходу, якщо порівнювати його із моделями з традиційними ДВЗ...

aspark-owl-the-fastest-accelerating-car-in-the-world-and-the-most-powerful-ev

Найпотужніша в світі. Найшвидша за динамікою проскорення. І безумовно, одна з найдорожчих.

Як на Вашу думку, яка модель серед тих, що випускається зараз чи випускатиметься найближчим часом, заслуговує на це звання?

maksim-shkil-perekhid-do-48-voltovikh-bortovikh-sistem-tsilkom-prorodnij

Знаєте, як виглядає одна з найближчих перспектив автомобільного світу? Доля моделей, побудованих із використанням 48-вольтових бортових систем, збільшиться з очикуваних 5% у 2020 році до 20% у 2025 році.

Чому автовиробники вводять 48-вольтовий формат, які переваги мають авто з такою бортовою енергомережею, та власне чи вся енергомережа має таку напругу замість звичних 12 вольт? Всі ці питання стали темою нашої чергової бесіди із Максимом Шкілем.

automotive-world-on-sport-engine-with-oleg-vasylevskyi-test-drive-and-analytics-peugeot-e-208-2019-new-power-new-business-model

Початок масового виробництва EV-моделей значитиме для світового автопрому набагато більше, ніж просто зміну природи рушійної сили. Олег Василевський щойно повернувся з Європи, де мав можливість протестувати новітній серійний Peugeot e-208 — саме ця модель змусила мене замислитись над найближчими перспективами сучасного ринку авто...

porsche-taycan-pre-start-information-by-porsche-centre-dnipro-and-automotive-bureau-sport-engine-ua-vers

 

Як зазвичай виглядає прем'єра нової моделі? На єтапі випробувань в якійсь частині світу автопапарацці висліджують ходовий прототип з більшим чи меншим ступенем приховування зовнішності. А потім, за кілька місяців відбувається прем'єра. Причому, на сьогодні вже далеко не обов'язковим є дебют на автосалоні світового рівня — цифрова епоха внесла свої корективи.

Втім, з Taycan з самого початку все пішло взагалі інакше...

porsche-taycan-pre-start-information

Как обычно выглядит выход на рынок новой модели? Впервые машину видят, когда на этапе испытаний в одной из частей света автопапарацци удается выследить ходовой прототип с более или менее закамуфлированной внешностью. Затем, спустя какое-то время, проходит официальная презентация.

Но с Taycan все с самого начала было иначе...

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-about-autonomous-drive

Ми йдемо до повної зміни концепції особистого пересування.

До цього можна ставитися по різному, втім незаперечно те, що вже зараз на ринку присутні моделі, які наближають нас до повної передачі функцій керування автомобілем електроніці. Оскільки ці технології наявні в переліку обладнання кількох Audi, ми вирішили звернутися до Максима Шкіля, засновника Ауді Центр Одеса Юг, щоб розібратися з базовими поняттями в «автономізації» процесу руху. 

new-audi-s8-2020-all-goes-by-plan

В Audi прогнозують, що у 2025 році 40% від загального обсягу продажів марки становитимуть електрифіковані моделі — тобто, гібриди та EV. І нова Audi S8 точно зробить внесок в цю «програму електрифікації»...

mitsubishi-lancer-evo-comeback

Схоже, що Mitsubishi Lancer Evo потрапив до пулу тих моделей, які повині випускатись за будь-яких умов. І навіть якщо у виробництві Evo виникає пауза, це має значити тільки одне: що новий Evolution буде більш потужніший та ще швидший. 

ferrari-sf90-stradale-revealed

Вчора, під час домашньої презентації у Маранелло Ferrari показала перший у свої історії серійний автомобіль, у конструкції якого використовується гібридний PHEV-енергоблок — новачок отримав назву SF90 Stradale.

automotiveanalitics-tesla-mission-impossible

Навязать автогигантам мирового масштаба гонку за электрификацию, обойти по капитализации Ford и GM, запустить частную космическую программу и начать подготовку проекта по сверхскоростному передвижению по земле и под землей — все это уже удалось Илону Маску. Но сумеет ли его Tesla Motors из высокотехнологичного амбициозного стартапа, непрерывно борящегося за выживание, все-таки превратиться в автопроизводителя новой волны?

is the new Lexus CT will ofer EV-modification

В Lexus работают над новым поколением модели CT. И похоже, новичка ждут ощутимые перемены в концепции...

Infiniti logo

Электрификация автомобильной промышленности рождает новых игроков и меняет прежние правила игры. И в Infiniti собираются максимально воспользоваться переменами автомобильного ландшафта...

test-drive-bmw-i3-by-sport-engine-and-bavaria-motors-kharkov

Согласно древнеримской мифологии, бог Янус имел два лица — одно из них было обращено в будущее, а второе — назад, в прошлое. И после теста электрического BMW i3, который все еще имеет колеса, двери и руль, но уже обходится без ДВС, у меня осталось ощущение, что несколько часов прошли в компании связного между вчера и завтра...  

Faraday Future without future

На момент дебюта электромобильного стартапа под названием Faraday Future весной 2014-го года ему пророчили чуть ли не судьбу «убийцы Теслы». Мол, новый игрок — кстати, как и Тесла, тоже из США — настолько перспективен, что Илону Маску стоит опасаться за будущее своих электромобилей.

С тех пор прошло больше 3 лет – и вот в ходе минувшей гонки по подъему на холм Pikes Peak, традиционно проводящейся в США, электрический кроссовер FF 91 установил рекорд. Но что говорит этот результат о Faraday Future?

Страница 1 из 2
 

Автомобильное Бюро Sport-Engine начало свою работу весной 2010 года – и с тех пор мы стараемся предоставлять нашим клиентам и читателям максимально полную и интересную информацию. Автомобили, процесс их создания, жизни и борьбы на гоночных трассах, история и легендарные личности мира моторов, тренды, ощущения от вождения – вот то, чем живем мы и чем готовы поделиться с Вами.

Если стиль и качество нашей работы вызвали у Вас интерес в плане сотрудничества, пишите на bugaev@sport-engine.com

Искренне надеюсь, что Вам у нас понравится.

Юрий Бугаев, основатель и руководитель Автомобильного Бюро Sport-Engine