alfaestetika-2023-yuvilej-alfa-romeo-8c-competizione-concept-20-richchya-z-momentu-svitovoji-prem-eri

20 років тому, 9 вересня 2003 року, на 60-му за рахунком Франкфуртському автосалоні в якості концепта було презентовано Alfa Romeo 8C Competizione — одну з найкрасивіших моделей в історії міланської марки. За 3 роки концепт перетвориться на один з найбажаніших серед колекціонерів серійних авто, але тоді, у Франкфурті, навіть у статусі концептуальної розробки, 8C Competizione стала справжньою сенсацією.

squadraalfaestetics-2023-round1-55th-anniversary-alfa-romeo-tipo-33-stradale

Перший епізод AlfaЕстетики 2023 року ми присвячуємо Alfa Romeo Tipo 33 Stradale — моделі, що дебютувала зараз вже трошки більше, ніж 55 років тому: у листопаді 1967 року.

Автомобіль-казка, автомобіль-протиріччя, автомобіль-доказ того, що часом дива навіть у такому цинічному та жорсткому бізнесі, як автомобільний, все одно можливі. Та що там, інколи складається враження, що увесь автомобільний бізнес існує не заради того, щоб виробники заробляли а покупці мали можливість з якоюсь частотою купляти нові авто, а заради того, щоб часом з'являлись такі от «казки з реального життя»...

alfa-romeo-giulia-swb-zagato-odin-do-sta

Є рідкісні моделі, є створені у кількох примірниках, а є просто унікальні.

Нова Alfa Romeo Giulia SWB від Zagato відноситься до унікальних: такий автомобіль буде лише один на увесь світ. І створили його зверніть увагу! на честь 100-річчя співпраці двох італійських автомобільних грандів.

Не на честь створення одного з них, а саме на часть 100-ліття співробітництва...

friday-squadraalfaestetics-round10-facelifting-alfa-romeo-giulia-ta-alfa-romeo-stelvio-2023

Цього моменту поціновувачі справжнього стилю від Alfa Romeo чекали з середини 2015 року, коли на честь 105-річчя Alfa Romeo була презентована Giulia — седан, що прийшов на зміну Alfa Romeo 159. Чекали тому, що тоді просто зі старту до новинки виникло одразу кілька питань...

manifattura-automobili-torino-stunning-alfa-romeo-tipo-33-stradale-tribute-is-just-an-first-jewel

Уявіть, що у Вас є досвід роботи у кузовному ател'є із світовим ім'ям. Уявіть, що цей досвід стосується як серійного виробництва, так і роботи із проектами індивідуального характеру. Уявіть, що Ви добре розумієте, які шедеври були створено представниками італійської школи автомобілебудування — і в якийсь момент Ви вирішили почати свою справу, яка зробила Вас відомою у середовищі справжніх автоентузіастів.

Уявіть таку людину — і стане зрозуміло, що спеціаліст подібного рівня раніше чи пізніше просто мав звернутися до теми створення сучасного втілення Alfa Romeo Tipo 33 Stradale.

friday-squadraalfaestetics-round8-25th-anniversary-alfa-romeo-156

Сьогодні хоч і не п'ятниця, але восьмий за ліком Alfa-епізод визвільного спротиву виходить саме сьогодні. І я впевнений, Ви зрозумієте, чому так сталося.

                 friday-squadraalfaestetics-round6-Alfa-Romeo-Eagle-Concept-23-9-2022

Чергова п'ятниця, цього разу з сьомим за ліком Alfa-епізодом визвольного спротиву.

Сьогодні мова піде про один з найдивніших концептів Alfa Romeo – ним став дебютант Туринського автосалону-1975 під назвою Eagle.

friday-squadraalfaestetics-round6-19-8-2022-alfa-romeo-164-procar

П'ятниця. Шостий епізод п'ятничної AlfaЕстетики визвольного спротиву – на старт! Враховуючи реакцію на публікацію нарису у минулу п'ятницю про серійну Alfa Romeo 164, нам спало на думку, що варто продовжити тему 164-ї моделі.

friday-squadraalfaestetics-round5-12-8-2022-alfa-romeo-164

Сьогодні п'ятниця – тож, прийшов час чергового Alfa-епізоду визвольного спротиву. Цього разу п'ятого за ліком. Його буде присвячено моделі, що дебютувала 35 років тому, на Франкфуртському автосалоні'1987.

friday-squadraalfaestetics-29-7-2022-photoset-alfa-romeo-156-gta-and-alfa-romeo-147-gta-by-marek-piekoszewski

Четвертий епізод визвільної Alfa-естетики буде максимально лаконічним: ми просто маємо змогу помилуватися рідкісними кадрами фантастичного дуету Alfa Romeo 156 GTA та Alfa Romeo 147 GTA.

friday-squadraalfaestetics-22-7-2022-alfa-romeo-tipo-33-periscopica-1967-at-goodwoood-festival-of-speed-2022

П'ятниця. Третій Alfa-епізод визвольного спротиву.

Сподіваюсь, вигляд одного з найкрасивіших в світі автомобілей, призначених для перегонів, допоможе Вам хоч б ненадовго перемикнутися та помріяти.

friday-squadraalfaestetics-15-7-2022-alfa-romeo-in-40-th-mille-miglia

Сьогодні п'ятниця – тобто, прийшов час чергової Alfa-естетики. Другий Alfa-епізод визвільного спротиву буде присвячено участі Alfa Romeo у ювілейних, 40-х за ліком перегонах Mille Miglia-2022...

 friday-squadraalfaestetics-8-7-2022-alfa-romeo-tipo-8c-2300-spider-carrozzeria-touring-1934

Я довго думав, чи варто зараз повертатися до п'ятничної Alfa-естетики. І знаєте, таки варто. Хоча б тому, що усюди, де тільки можна, треба робити все для того, щоб було зрозуміло: окупантам нас не зламати. Треба навчитись радіти тому хорошому у житті, що залишилось. А коли ти живий, руки-ноги-голова на місці - це вже немало...

manhart-qv-600-paying-tribute-to-an-italian-masterpiece

Manhart — німецьке тюнінгове ател'є, яке відоме скоріше знавцям, ніж широкому загалу. Причому, знавцям BMW, оскільки саме з автомобілів мюнхенського виробника у 1986 році починало свою роботу підприємство з Вуперталя. Однак, після того, як для 2020 модельного року топова Alfa Romeo Giulia QV пройшла процедуру оновлення, у Manhart вирішили, що прийшов час докласти свої зусилля й до автомобіля, який багато хто в світі знає як «вбивцю BMW M3». Так народився проект Manhart QV 600. І нехай цифровий індекс не вводить Вас в оману: потужність цього апарату відчутно вище, ніж 600 к.с....

completely-new-crossover-alfa-romeo-tonale-see-you-on-8-february

Нарешті це сталося: відома точна дата офіційного дебюту серійного варіанту Alfa Romeo Tonale. Нагадаю, що концепт з таким самим ім'ям дебютував на останньому «доковідному» Женевському автосалоні'2019. Ще трошечки і з моменту його презентації пройде 3 роки. Але у Альфі вирішили не чекати відродженого Женевського автофоруму для оголошення строків виходу на ринок ще одного сімейства своїх кросоверів: презентація нової машини відбудеться 8 лютого...

walter-rohrl-and-alfa-romeo-giulia-gtam-his-almost-buy-one-of-them-ua-vers

Вальтер Рьорль у Audi? Ми бачили таке 10 000 разів.

Рьорль у Porsche? Ми бачили це 100 000 разів.

Вальтер Рьорль у сучасній Alfa Romeo? Таке можна було побачити лише тут та сьогодні. Це повний ексклюзив — і це було дуже емоційно...

astoni-italian-series-autumn-2021-alfa-romeo-tipo-256-coupe-touring-1939-first-ever-road-car-built-by-enzo-ferrari

За більше, ніж 100-літню історію Alfa Romeo, цей італійський автомобільний дім створив досить велику кількість рідкісних моделей, зібраних буквально у кількох примірниках, а де й зовсім унікальних — просто тому, що в світі нема ще однієї такої: справжній one-off як він є.

astoni-italian-series-winter-2021-alfaholics-gta-r-300-carbon-madness-55-years-later

Купе Alfa Romeo Giulia GTA з'явилося у лінійці міланської компанії у 1965 році.

55 років потОму ця модель все ще надихає — свіжий приклад цього днями продемонструвала британська компанія із дуже промовистою назвою «Alfaholics».

astoni-italian-series-winter-2020-alfa-romeo-giulia-gta-how-the-legend-was-in-early-start

Ім'я, що стало легендою ще за конвеєрного життя моделі — Giulia GTA — з'явилося у лінійці Alfa Romeo у 1965 році. З того часу в своєму дивізіоні тричі було виграно Європейський Кузовний Чемпіонат (1966, 1967, 1969 роки, як в заліку пілотів, так і в заліку виробників), з'явилися більш потужні версії 1750 GTAm, 2000 GTAm та компресорна 250-сильна SA, виграно добовий марафон на витривалість «24 години Спа»...

st-nicholas-with-alfa-gifts-from-romeo-and-alfa-flag-travel-2020-in-ukraine

Якщо у Вас Alfa — скоріше за все, Ви або вже чули про Рому (чи Ромео, як його жартома в італійському стилі називають клієнти), або раніше чи пізніше почуєте про цього чарівника, запчастини від якого допомогли вже навіть не десяткам, а сотням задоволених покупців з усієї України.

Я теж є клієнтом Роми, і написати цю невеличку розповідь мене підштовхнула одна його ідея, що наприкінці цього року об'єднала альфістів з кількох міст України а також те, що збудувавши свій бізнес з продажу запчастин до Alfa Romeo (а також FIAT та Lancia), він вже кілька років виконує обов'язки Святого Миколая...

Страница 1 из 3
 

Автомобильное Бюро Sport-Engine начало свою работу весной 2010 года – и с тех пор мы стараемся предоставлять нашим клиентам и читателям максимально полную и интересную информацию. Автомобили, процесс их создания, жизни и борьбы на гоночных трассах, история и легендарные личности мира моторов, тренды, ощущения от вождения – вот то, чем живем мы и чем готовы поделиться с Вами.

Если стиль и качество нашей работы вызвали у Вас интерес в плане сотрудничества, пишите на bugaev@sport-engine.com

Искренне надеюсь, что Вам у нас понравится.

Юрий Бугаев, основатель и руководитель Автомобильного Бюро Sport-Engine