Maserati GranCabrio 2024: для тих, хто зрозумів життя

29 февраля 2024
(0 голосов)
Author :  

maserati-grancabrio-2024-for-those-who-figured-out-the-life

Хто зрозумів життя, той не поспішає. 

Здається, ці слова могли б стати рекламним слоганом для нового кабріолету від Maserati, що отримав вже традиційну назву: GranCabrio. Це при тому, що під капотом у сьогоднішнього дебютанта — фірмовий 3-літровий твін-турбо, який пропонує водію більше, ніж півтисячі кінських сил...

 

текст  Юрій Бугаєв 

илюстрації — Maserati S.p.A.

 

Можете, звичайно, сперечатися, але то все дарма: на сьогодні не існує більш красивого серійного автомобіля, ніж Maserati GranTurismo, яка дебютувала восени 2022 року.

Maserati GranTurismo 2023

Україні, звичайно, на той момент було зовсім не до світових автопрем'єр — та й зараз не те, щоб ситуація кардинально змінилася. Але як засіб хоча б ненадовго перемикнутися, а може й навіть як конкретна мрія на майбутнє...

В цій якості нова Maserati GranCabrio ледь не ідеальна.

І хоча кабріолет не відібрав у GranTurismo пальму першості в царині візуалізації автоестетики, покажіть мені того, хто наважиться стверджувати, що новий кабріолет не можна назвати красивим.

maserati-grancabrio-2024-for-those-who-figured-out-the-life

То як, симпатично вийшло у команди з Центру Стилю Maserati ?

Цікаво, що компанія поки що не дуже поспішає показати, як кабріолет виглядає із піднятим дахом (хоча впевнений, там все цілком пристойно). Однак, вже відомо, що на складання м'якого захисту від негоди йде близько 14 секунд — і виконувати цю операцію можна на швидкості до 50 км/год.

maserati-grancabrio-2024-for-those-who-figured-out-the-life

Само собою, як сучасна модель, новий GranCabrio пропонується із системою обігріва шиї у стандартній комплектації (система має три режими функціонування). А от дефлектор за кріслами, який зменшує турбулентність у салоні під час пересування із складеним дахом (та який встановлюється виключно вручну), запропонують в якості опції.

maserati-grancabrio-2024-for-those-who-figured-out-the-life

maserati-grancabrio-2024-for-those-who-figured-out-the-life

На даний момент новий Maserati GranCabrio пропонуватимуть виключно у вигляді версії Trofeo — тобто, у  550-сильному виконанні, яке завдяки автоматичній 8-ступеневій повнопривідній трансмісії здатне прискорюватись до 100 км/год за 3.6 с. Пізніше до бензинового кабріолету має доєднатися електрична модифікація Folgore.

Нагадаю: купе Maserati GranTurismo Folgore пропонують із батареєю на 92.5 кВт/год та трьома електродвигунами по 300 кВт потужності (1200 кінських сил у еквіваленті) з максимальними 560 кВт віддачі (761 к.с.) «на колесах». Звичайно ж, повний привід у електричного варіанту ніхто не відміняв — більше того, він забезпечує повністю варіативну подачу тяги (тобто, усю її можна спрямувати на задні колеса), має вагу 2260 кг — та пропонує динаміку на рівні 2.7 с до «сотні».

На ці показники цілком можна орієнтуватися, а якими характеристиками буде наділено безпосередньо кабріолет (які за замовчуванням важчі за купе), дізнаємось невдовзі.

Наостанок: вартість бензинового Maserati GranCabrio Trofeo у Європі становить близько 200 тис євро.

 

 

 

Автомобильное Бюро Sport-Engine начало свою работу весной 2010 года – и с тех пор мы стараемся предоставлять нашим клиентам и читателям максимально полную и интересную информацию. Автомобили, процесс их создания, жизни и борьбы на гоночных трассах, история и легендарные личности мира моторов, тренды, ощущения от вождения – вот то, чем живем мы и чем готовы поделиться с Вами.

Если стиль и качество нашей работы вызвали у Вас интерес в плане сотрудничества, пишите на bugaev@sport-engine.com

Искренне надеюсь, что Вам у нас понравится.

Юрий Бугаев, основатель и руководитель Автомобильного Бюро Sport-Engine